Ontmoet Helga!

Welkom Helga!
In februari ’25 is Helga Van den Bossche aan boord gekomen als Algemeen Coördinator bij Stichting Robin. 
Ik stel me graag even voor!

Sinds februari dit jaar startte ik als ‘algemeen coördinator’ bij Stichting Robin. Het is mijn opdracht om de dagdagelijkse leiding op te nemen en om de doelstellingen die de Stichting jaarlijks stelt te vertalen in mijlpalen en taken. Samen met en dankzij iedereen die onze Stichting een warm hart toedraagt, wil ik haar toekomst helpen verzekeren!

Ik ben geboren Antwerpse en groeide op in een stadse omgeving. Sociale contacten waren al snel mijn dagelijkse zuurstof. Ik was (en ben nog steeds) een enthousiaste leerling. Eén van mijn hobby’s was leiding opnemen van jongeren op vakantiekampen. Zo ervaarde ik dat niet iedereen van thuis uit gelijke kansen krijgt en dit motiveerde me om rechtenstudies aan te vatten. Mijn werkend leven startte ik in de financiële wereld: de ondernemingsomgeving waar ik in opgroeide is hier niet vreemd aan en bij Stichting Robin komt dit zeker nog van pas!

Dit jaar werk ik mijn 40e jaar voor KBC. Via experience@work kan ik als werknemer voor mijn laatste actieve beroepsjaren in een non-profit organisatie aan de slag en mijn ervaring ten dienste stellen van – in dit geval- Stichting Robin. Mijn inzet bij de Stichting is reeds mijn derde opdracht in non-profit, wat betekent dat werken in kleinere organisaties me niet vreemd is.

In deze nieuwe functie wil ik Stichting Robin verder laten groeien en professionaliseren.

Gelukkig geniet ik tijdens deze inwerkingsperiode de 1op1 – ondersteuning van Philip Vermeylen, één van de oprichters. Zo komen we thuis in de vele domeinen die deze functie rijk is. Onmisbaar bij het inwerken zijn ook onze ‘vaste waarden in huis’. Edwin De Groote leidt als specialist voor de scholenwerking momenteel de bestaande en ook enkele nieuwe scholen door onze verdere digitalisering. Sarah nam afscheid als vaste werkkracht in loonverband zodat ze professioneel ook andere uitdagingen , maar blijft als enthousiaste vrijwilliger aan boord en zorgt voor verdere ondersteuning. Sinds mijn start en zeker nog voor even, is de continuïteit in de contacten verzekerd.

Ook was het aangenaam kennis maken met andere vrijwilligers Raf en Tine.

Samen vormen we een team dat garant staat voor een verdere dynamische werking en ontwikkeling van de Stichting.

Ik ontmoette reeds velen onder u en kijk uit naar verdere kennismaking met nieuwe gezichten.

 

Meer weten over Experience @ work?

surft naar 
experienceatwork.be

 
Heeft u specifieke vragen over de werking van Stichting Robin?
Helga Van den Bossche – Algemeen coördinator – helga@stichtingrobin.be